Téma diskuse

Vykrajovátka

Ahoj děvčata,
chtěla bych Vás poprosit o radu..
Byla jsem požádaná kamarádkou o perníčky na svatbu. A líbily by se ji i perníčky ve tvaru šatů... Můžete mi poradit, kde bych mohla tento typ formičky sehnat? Kdyby to bylo pár kousků, poradím si vyřezáním,ale ve větším množství nereálné :))Dívala jsem se na servry, kde nakupuji, ale nenašla jsem :-(. Předem moc děkuji

Fórum: 

Bohužiaľ v ČR som ani ja nenašla, ale tu
http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/wilton-vykrajovacky-svadba/
na lište kontakt majú uvedený aj účet pre platby zo zahraničia. Treba si tam zavolať, sú veľmi ochotní a ústretoví, mám niekoľkoročné dobré skúsenosti.
Tu som našla, že majú šaty ako samostanú vykrajovačku, ale ostatné ohľadom platby a zaslania sa treba informovať.
http://www.peciem.sk/peciem/eshop/7-1-Vykrajovace-a-vypichovace/0/5/1007...
Skús, čo sa podarí. Úsmev

Dlouhou dobu byly na
http://www.eshop-lilie.cz/detail/4816468/saty-vykrajovatko-na-pernicky-1...
a i obchudek u balonku, ale momentalne jsou pryc. Ja jsem je jednou delala, mam vykrajovacky pro holky od Tescomy, tam je princeznicka, urizla jsem ji hlavu a mela jsem satecky s korzetem a taky byly pekne. Úsmev

To je dobrý nápad s tou princeznou, len som na sekundu zostala zarazená, čo čítam: že uřízla jsem ji hlavu.... PrekvapenieChichocem sa . Pozerala som, obidve vykrajovačky sú rovnakej veľkosti 9cm, vrch šiat je možne vykrojiť vykrajovačkou srdiečko - potrebnej veľkosti. A keď pozrieme cenu, je to výrazný rozdiel. TlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁno .

Na WWW.DEKOR DORT.CZ má pani v nabídce formičku se šatama,košilí,kravatou i klobouk.

Takže,pani na Lilii má šatičky 9cm veliké.Ty se hodí.Ty jsem potřebovala též,ale musela jsem použít srdíčko,protože jsem šatičky nikde nesehnala.Budu to muset napravit.

Holky,děkuji za rady Úsmev .
Nakonec se mi podařilo sehnat kontakt na pána,který mi vykrajovátko zhotovil a už je doma Úsmev .


Back to Top