Téma diskuse

Prosím o radu

Prosím Vás, děvčata,
vidím, že jste zkušené a dokážete mi poradit. Ráda bych obarvila polevu na perníky na tmavě modrou a nemám žádnou zkušenost s barvením, raději gelové, prachové nebo jaké, podle čeho vybírat, aby opravu byla ta barva jakou požaduji a ne jenom na krabičce, od jaké firmy.
Velice vám děkuji za každou radu, já to chci jen vyzkoušet, určitě se vám nebudu plést do řemesla Úsmev

Fórum: 

Ak chceš tmavo modrú, tak by som použila extra gelovú farbu . Vypadá takto
http://www.dortisimo.cz/gelova-barva-sugarflair-42-g-extra-syta-modra

Nech sa darí. Úsmev

V odkazu, který sem dala Taťána, je potřen jen povrch. Pokud chceš obarvit bílkovou polevu, budeš té barvy potřebovat celkem dost. Záleží na množství obarvované polevy. Já nedávno obarvovala 1 dcl polevy na černo a spotřebovala jsem minimálně 1/4 kelímka gelovky od Wiltonu Smútok . Obarvená poleva v čerstvém stavu má krásnou lesklou intenzivní barvu, ale po zaschnutí vždy chytne trochu matně našedlý odstín. Určitě bych ale kupovala gelovku. Tekuté barvy bys potřebovala mnohem více a navíc polevu hodně naředí. Prachové barvy jsou pro povrchové natírání.

Fiivi, ale s extra gelovkou to ide. Mám s tým skúsenosť ako s čiernou, tak s červenou, farbila som polevu, nie povrch perníku. EXTRA gelovky farbia intenzívne oproti ostatným gelovkám.


Back to Top