Téma diskuse

Pro CELKAV

Prosím,prosím o radu(blush) .Jak mícháš ty krásný pastelový barvičky:-O?Jsem jaksi mimo,nedaří se;-(.Máš úžasný odstíny,na Velikonoce to bude mazec,už se moc těším na tvý dílka!!!!Děkuju předem(hug).

Fórum: 

Barvičky miluju a nejvíc mě baví je míchat a zkoušet co z toho bude(giggle) .Mám klasický v prášku(všechny možný) i gelovky a někdy je míchám dohromady.Moje oblíbené jsou gelovky burgundy a christmas red , z nich jsou krásně růžové odstíny od nejjemnější až po nejtmavší.Mám udělané i tři odstíny od jedné barvy na malování.Žlutou práškový - žloutková, citronová, Kovandovi. Modrou a fialovou - gelovky(royal blue,violet).Zelenou tu různě míchám, ale dobré je dát do zelené trochu sypké žluté Kovandovi,vznikne krásně zářivá světle zelená barva.Většinou si udělám trochu polevy tmavší odstín,do druhého sáčku dám bílou polevu a přidám trochu obarvené polevy z prvního sáčku,promíchám a vidím - buď přidám ještě barevnou nebo bílou polevu nebo nechám být .Snad jsem alespoň trochu poradila:-) :-)(flower) .Na velikonoce se taky těším(už bych měla pomalu začít(giggle) Chichocem sa )a těším se, až si budu prohlížet a obdivovat vaše perníčky:-) Úsmev .

Děkuju,tyhle barvičky taky vlastním,tak to chce trochu alchimie(giggle) Váľam sa od smiechu po podlaheMrkám ,tak jsem zvědavá co vytvořím,právě to míchání mě zrovna moc nebere,ale moc děkuju.(heart) martinaf(flower)

Celkav,moc zdravím z mrazivé Opavy.Dnes jsem trénovala kapky a myslím si že už je to lepší.Mám na vás dotaz,má své stránky ta paní Muráriková?

Z Opavy:-) Úsmev . Tak tam také zdravím, narodil se tam náš mladší prostřední syn:-) Úsmev .
To nevím,spíš dát do vyhledavače její jméno, ono něco najdete,nejspíš právě z těch cukrářských soutěží.Našla jsem kdysi nějakou adresu, ale teď nevím co to bylo - možná cukrar.cz a tam byly fotky vítězných perníků za několik let.Nemůžu to teď najít, zlobí mě počítač a nechce nic hledat.:-(
To je dobře, že Vám to jde, těším se na Vaše perníky:-) Úsmev .(flower)

Já jsem zadala do GOOglu její jméno a vyjelo toho spousty. Jak ze soutěží, tak z kurzů ÚsmevKvietokSlnko

Jdu se taky kouknout(giggle) , díky, opičím se zas(sun)

Milá Celkav,jsem z Vaší tvorby úplně paf.Chodím se pravidelně kochat na Vaše rajčem jsem úplně hotová jak Alenka v říši divů.Jste velmi hodná že nám předáváte inspiraci za což Vám nesmírně děkuji.Já chci k Vám do učení.Sprostředkujte nějaký kurz pečení a zdobení perníčkú nján z Opavy přijedu.

Teda Srdce Ájo(heart) teď jste mě dostala:-) Úsmev .Děkuju, děkuju moc:-) :-), jste zlatá .A víte, že jste se trefila:-) Úsmev , zrovna včera jsem závazně slíbila, že ukážu několika maminkám pomůcky a zdobení perníků.Ale z Opavy to máte k nám do Jižních Čech přece jen daleko:-) .Jestli chcete, napište mi na celkav@seznam.cz, pokud budu vědět, ráda Vám poradím a ještě jednou děkuju:-) .(flower)

Milá Gábi,tak si to pořádně rozmysli,já se hlásím také!!§:-* BozkávamBozkávam martinaf(flower)

ÚsmevÚsmev Teda děvčata:-) ÚsmevÚsmev nedělejte si ze mě legraci:-) ÚsmevÚsmev .Ale zrovna jsem na slovenské Artmamě četla, že budou mít setkání dortařky i perníkářky. Škoda, že u nás nic takového není, spousta perníkářek peče dorty a zase naopak, tak by jsme se navzájem něčemu přiučily.:-) Kvietok

No u nás to nemá kdo zorganizovat. Setkávají se jen dortařky, ty mají teď sraz v květnu a domlouvají se na dortománii. Ale perníky nee. Že bych zorganizovala sraz tady v Olomouci, naebo ještě líp, v Zábřeze na Moravě mám možnost zajistit místnost a naproti je motel. Je tam trouba, myčka a hlavně vlastní to moje ségra. Vleze se tam tak 30 lidí:-D Veľký úsmev

PERNÍKÁRKO, tak dej to do diskuze.Uvidí se jaký by byl ohlas. Pokud by si se ujala organizace, tak to by bylo super.Já bych si tedy ráda popovídala o perníkách a tak a poznala děvčata(heart) a něco nového se naučila.Zkus to , uvidíme:-) .(flower)

Gábi uvažujete aspon o tom setkání? Byla bych strašně ráda kdybychom se setkaly.Srdečně zdravím z Opavy.Ahojte


Back to Top