Téma diskuse

čajové svíčky Linteo

Ahoj Děvčata,dnes jsem začala péct adventní věnce.Otevřela jsem balení 30 ks svíček.Připadá mě,že svíčky zapáchají,podobně jako benzín.Vůbec nemám chuť je na perník dávat a to mám 3 balení Plačem .Máte někdo zkušenost s čajovými svičkami Linteo?

Fórum: 

já ne, ale některé vážně smrdí. Zkus to rozdělat, nechat venku a pak uvidíš. Slnko

V pátek jsem si je také koupila, tak zkusím očuchat. Nikdy jsem s nimi problém neměla, to by byl malér...

Dala jsem je do třech věnců,protože jsem pekla s kalíškami a nové svíčky se mi do nich nevešli :-.Ostatní jsem dala kamarádce.Ale při pálení měli normální vůni.

No,nebudete tomu věřit nebo možná dnes už snad i ano :-(,ale já koupila červené papriky ty masité a ty smrděly po naftě jak cap Prekvapenie :-O,napřed jsem myslela,že se mi to jen zdá,že asi jak jsem to vezla z krámu autem,ale ne ,ta chut byla ůplně otřesná,samá ropa nebo co.Bylo to už v létě,ale ne jednou,pak se to kolikrát opakovalo Prekvapenie :-O,vždycky když byly v akci,takže vidíte,co k nám vozí za šmejdy PrekvapeniePrekvapeniePrekvapeniePlačemPlačemPlačemPlačemPlačem ;-(,člověk neví,co koupit,aby to bylo jedlý,natož zdravý SmútokSmútokSmútok

Ivo,já Ti věřím.Já jsem jednou koupila kuřecí stehna a strašně smrděli po rybě.Manžel z toho měl velkou srandu,že ani nevím co chci kupovat. Veľký úsmev Asi hodně záleží co s čím skladují a kde.


Back to Top