Téma diskuse

Zlatá či stříbrná barva tekutá

Ahojky děvčata,
nejdříve bych Vás chtěla všechny pozdravit a gratulovat Vám ke krásným perníkovým dílkům a nyní k mé otázce. Koupila jsem si stříbrnou a zlatou barvu (tekutá ve skleničce) a nevím jak ji používat, vždy jsem se snažila namalovat perník (je to velmi husté a nejde to)a pak jsemtaké musela vyhodit štětec, je vždy zničený (ztvrdne) a netuším, co dělám špatně, tak prosím o radu :-). Děkuji a přeji krásné perníčkování :-).

Fórum: 

Jestli je to tahle barva http://www.cukrarskepotreby.cz/cz/produkt/liquid-gold-8g.html , tak s tou mám jen samé špatné zkušenosti - dopadla jsem přesně jako ty.Absolutně jsem nepochopila , jak se má používat, nešlo to ředit ani alkoholem .
Používám tyhle http://www.cukrarskepotreby.cz/cz/produkt/dark-gold-25ml.html a ty jsou perfektní,dobře kryjí a dají se ředit vodou.Zkus dát odkaz, ať víme jakou barvu myslíš . Kvietok

Ahoj ,já mám sugaflair gold,tekuty,8 g,dobře se nanáší na perník i polevu,je v alkoholu,ovšem štecec po použití též letí do koše.Zrovna jsem včera s mojí mamí probírala že by mě zajímalo z čeho je.

Jsem na tom stejně jako Gabča. Ta první barva byla dobrá na povrchy, ale štětec se nedal pořádně umýt a zasychala. Jinak teď mám tu druhou a ta je super, nebo prachovka ředěná v alkoholu je taky super. Slnko

Děvčata, tak Vám moc děkuji, je to přesně ta barva a svým způsobem mne těší, že nejsem až tak hloupá, že bych s ní neuměla, přišla jsem na to, JE TO ŠMEJD ÚsmevÚsmev :-). Děkuji za radu a hned si teda objednám tu Vaší. Mějte se krásně a ať se Vám daří a přeji SLUNCE V DUŠI SlnkoSlnkoSlnko .

Back to Top