Téma diskuse

zdobení a potírání perníčků

Zdravím všechny šikovné perníkářky a smekám nad jejich nádhernými dílky.Chtěla bych se zeptat, jestli některá z Vás nemá zkušenost s nějak.další možnosti ohledně zdobení kromě klas.bílkovky a král.glazury např.ze suš.bílku atd.
Dále bych potřebovala poradit v potírání perníčku, aby byly lesklé, ale zároveň nevzniklo použ.rozšleh.vajíčka po upečení riziko salmonelly, jestli existuje nějaké jiné osvědčené řešení.Děkuji.

Fórum: 

Pájo, to už se tady několikrát probíralo. Perníčky můžeš zdobit jen třeba marcipánem. Sušený bílek není to pravé. Salmonely z bílku bych se nebála, protože cukr ten bílek dostatečně konzervuje a ještě jsem neslyšela, že by z perníku zdobeného polevou niěkdo chytil salmonelu, to by byl unikát. Vajíčko potři před pečením a máš to, nebo to potři po upečení a pak dej krátce zapéct. Já taky nemusím vajíčko na perníku po upečení i když se srazí a potírám před a mám je lesklé. Slnko
Nebo na to dej hmotu cukrovou a maluj potravinářskýma barvama

ze salmonelly nemusíš mít strach, v bílkovce nebude, protože tam není žloutek, a při potírání se jí vyvaruješ, když perníčky potřeš, a ještě je tak na 2 minutky dáš zpátky do trouby. Salmonella se ničí, tuším, při 60oC.

Wearing some thing that complements your figure is evening clothing one of the important elements in seeking stunning in that best night gown. Everyone has shortcomings, the art is how to wedding dress evening hide the flaws and highlight the top features. Dresses are available in myriad types and designs and there's 1 for each woman who features a penchant for evening attires. It doesn't make any difference for those who have a Plus Size Evening Dresses UK pear formed, apple formed or an hour glass Cheap Evening Dresses figure; the important would be to find a Evening Cocktail Dresses UK gown that accentuates your belongings within the very best feasible way. Regardless of whether you might be meeting Cheap Evening Dresses UK your old pals, attending a formal company party or getting a spinster's night out, a chic seeking night dress will always help you exude a charismatic charm.


Back to Top