Téma diskuse

pozdrav

Ahoj holky, zdravím Vás po návratu z dovolené v Jižních Čechách.Když vidím, co tu za těch 14 dní přibylo, nevím, jestli se mi podaří vše okomentovat, ale budu se snažit.
V Holašovicích na slavnostech jsem narazila na stánek s vykrajovačkama Malátkových, takže to vypadá, že pořád fungují.Byly tam i pěkné perníky.
Petra

Fórum: 

Vítáme Tě zpět, určitě jsi načerpala dost síly a nápadů. Vidím, že jsi celou noc psala komentáře, asi ani nešla spát. Chichocem saChichocem saChichocem saChichocem saVeľký úsmevSlnko Mila.

Peťa, vitaj späť! Slnko

Ahoj Péťo, však mi tu Tvoje perníčky teď dlouhou dobu chyběly Smútok . Jsem si říkala, že se asi rekreuješ Mrkám . Tak Tě vítám po dovolené, taky jsem si všimla,že jsi skoro celou noc komentovala Chichocem saChichocem saTlieskamÁnoSlnko

Ahoj Petruš, už jsem si také říkala kde jsi.... a tvoje perníky tu moc chyběly....Doufám, že sis užila krásnou dovolenou a řádně sis odpočinula i když jak koukám, tak jsou tu od tebe nové perníčky. Tak ty jsi asi pekla i na dovolené Chichocem sa

KvietokKvietokKvietok už se taky těším na Tvé nové a pěkně vypracované perníkové kousky KvietokKvietokKvietok

Holky, moc vám děkuji za milé až dojemné přivítání.Vskutku jsem šla spát o něco dřív, než vstával manžel do práce.Ale musela jsem ty vaše dílka všechny projít.
Dovolenou jsem si užila i přes to počasí.Odpočinek jsem měla aktivní, jezdili jsme na kole.
Nápadů jsem opravdu načerpala, ještě je uskutečnit.Byli jsme v Borovanským mlýně, měli tam půdu plnou pohádek, úžasné.Pak taky v Blatské kovárně s expozicí loutek.Pán tam měl nádhernou místnůstku, kde vystavoval a i vyráběl loutky.Dělal je prý i jeho tatínek a objevily se v některých večerníčcích-třeba Včelí medvídci nebo Broučci.Říkala jsem, že by se mi taková pohádková místnůstka hodila na perníčky, ale to je jen sen.Bylo by to něco pro děti i když pán říkal, že to zajímá spíš dospělý.A je pravda, že to nadchlo i mého muže, který zas až takový romantik není.vrátila jsem se do dětství, ale pak taky zpět do reality.
Na dovolené jsem fakt nepekla, ale ty krojáky jsem měla rozdělaný před dovolenou a po ní je jen dotvořila, aby se mohli předat stárkům k Vavřineckým hodům.Byly to dva páry.
BozkávamBozkávamBozkávamKvietokKvietokSlnkoSlnkoSlnko

Ahojky děvčata,tak jsem se konečně zase dostala na perníčky.Velice děkuji Lence za radu ohledně polevy a ještě jednou se omlouvám,že jsem si vypůjčila pár motivů pro perníčky na koncert kluků v Bratislavě.Je vidět ,že je dělal amatér,ale myslím si,že s trochou cviku by mi to mohlo začít šlapat ,jako Vám.Ve čtvrtek je koncert a já beru antibiotika.Doufám,že to dopadne dobře ,mám slíbeno,že budu moc ještě s dvěmi děvčaty od nás z fanclubu osobně předat dárky přímo klukům na malém brífingu ještě před koncertem.Už teď jsem z toho značně nervózní.Cizí řeči nejsou mojí silnou stránkou a teď po mrtvici to s mou pamětí vypadá velmi bledě.Zachvilku tu uvidíte tu mou prvotinu.pa


Back to Top