Kurzy zdobení perníčků (severní Morava)
Napsal uživatel zrzečka dne 7. Listopad 2020 - 20:11.
Dobrý večer,prosím pořádá někdo kurzy zdobení perníčků?Vím,že je teď zlé období..ale do budoucna,ať vím..Je už tolik technik,nějak jsem se zakousla u klasiky a chtěla bych umět víc.Mám co dohánět..:-D!Miluju vše kolem perníčků,i když,co mám děti,moc nezbývá času,ale malou to už začíná bavit,jen ty malé ručky ještě moc nesvedou :-)..
Nejlépe Přerov,Olomouc,Kroměříž..no cokoliv Morava :-D.Na netu jsem nic moc nenašla,až Brno.Poradíte někdo?Předem moc děkuji za rady :-)!
Fórum:
- Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.
Dobrý den, taky bych měla
Dobrý den, taky bych měla zájem o kurz nejlépe Přerov nebo tedy Morava.
Dobrý večer, dělávám kurzy v
Dobrý večer, dělávám kurzy v Olomouci. Můžete se podívat na moji stránku na Facebooku, Perníčky Iva Palíková, dávám tam i nabídky volných termínů. Letos už nebudou, plánuji velikonoční.
Dobrý večer,měla bych zájem o
Dobrý večer,
měla bych zájem o kurzy zdobení perníčků, pečení perníkových adventních svícnů atd. Nejlépe Ostrava.
Poradíte mi někdo? Děkuji Simona