Téma diskuse

celofánové sáčky

Zdravím perníkářky v novém roce,

hledala jsem znovu diskuzi, která mi na jaře hodně pomohla se sháněním sáčků, ale když jsem minulý týden hledala znovu, tak ty odkazy nějak nefungují, ale našla jsem toto: http://celofanove-sacky.eu/ což předpokládám, že to bude ono, jelikož mě přišlo stejné potvrzení objednávky jako prve. Sice to mají teď po svátcích dost vybrané, ale nějaký milý pán mi vysvětlil, že během pár týdnů bude zase vše jako dřív včetně více rozměrů. Tak si chvilku počkám Úsmev Navíc tam mají přířezy co tam dříve prý nebyly. Tak snad tímto příspěvkem pomůžu i někomu kdo zde bude hledat poprvé. Tak ať se v nové roce všem daří.

Jaruška K.

Fórum: 

Díky moc. Taky tam objednávám. ÚsmevÚsmevÚsmev

Ten odkaz jsem tam dávala já, a je už v diskuzi. Hledá se to tak, že se rozkliknout témata diskuze to více a pak se diskuze objeví, zpětně je pak možno najít spoustu věcí, ale já taky beru tady, je to tu super a ještě vám udělají rozměr jaký chcete v počtu 500 sáčků. Slnko

taky stranka na sacky http://www.stuhy.cz/

Já se ještě vrátím k našim celofánovým sáčkům. Taky jsem se nemohla na původní adresu od Danči po Novém roce vůbec dostat, a tak jsem taky hledala a zjistila jsem, že se asi rozdělila na dva e-shopy. Jeden http://www.celofanove-sacky.cz/www-celofanove-sacky-cz/eshop/1-1-PP-celo... - vypadá úplně nově a vede ho paní Vitanovská, která mi posílala sáčky i loni z toho původního shopu a zatím má na skladě téměř všechny velikosti a má je o malinko levnější než na druhém asi původním shopu, který vypadá stále stejně, ale vede ho pan Klenc a je to http://celofanove-sacky.eu/index.php?page=eshop. Tady zase mají teď navíc v nabídce celofánové archy a přiřezy. Podmínky poštovného mají oba stejné. Třeba vás tato informace bude zajímat Mrkám .

No škoda, že jsem se to nedozvěděla o trošku dřív. No ve firmě byli dva a asi se rozdělili. Pan Klenc má původní web a dneska jsem objednávala, tak jsem zvědavá, ale přišlo mi, že má jiné číslo účtu Slnko

Paní Vitanovská je moc hodná. Vyšla mi vstříc a poslala mi znovu sáčky, když tu první zásilku u nás na poště ztratili. Bylo to těsně před vánočním jarmarkem a už jsem byla dost nervózní MlčímPlačem . Díky ní všechno včas přišlo. ÚsmevÚsmev

Nevím, koukala jsem dnes na oba a pečlivě srovnávala a paní Vitanovská je snad u každého rozměru o něco dražší než ten pán na http://celofanove-sacky.eu Asi si konkurujou tak to bude zajímavé, protože když kouknu co jsem objednávala minulý týden tak teď jsou u obou v eshopu za méně :( Já jsem teda zvyklá na původní vzhled, který je moc hezký a nakupování je tam hodně jednoduché a příjemné. Nebo spíš nemám ráda velké změny :) :)

Tak to bude vážně asi ještě hodně zajímavé (rofl), protože ve čtvrtek měla levnější ploché sáčky paní Vitanovská MrkámChichocem sa .

Mlčím

SlnkoSlnkoSlnko Děkuji za bezvadné odkazy, vyzkoušela jsem již první objednávku, když odkaz na sáčky zveřejnila Pernikářka a jsem velice spokojená, jak s rychlostí, tak i s cenou.
Koukla jsem i na odkaz na stuhy od lucakaz a jsou tam moc pěkné stužky, jenom některé ty ceny mě přijdou docela utažené za vlasy. PrekvapenieSlnko

Dobrý den,
narazil jsem na diskuzi, ve které jsem zmiňován a nestačím se divit. Nelze nereagovat. Vážím si všech ohlasů na můj eshop www.celofanove-sacky.eu, kromě příspěvku od autorky Dafimi, který mi připomíná spekulativní článek z nějakého bulvárního plátku. S paní Vitanovskou jsem zůstal víceméně v přátelském vztahu a kontaktu a to i po té, co mezi námi proběhlo. Ostatně z roku 2009 a většiny roku 2010 by vám několik stovek zákazníků potvrdilo, že objednávali ve stejném eshopu ještě na adrese www.celofanove-sacky.klenc.cz , na které jsem eshop zakládal a rozjížděl (tenkrát i s pomocí paní Vitanovské a jejího IČ), dříve než jsem registroval vám známou adresu přímo na ní a přesunul tam původní eshop. Což byla ta má osudová chyba. Slova o pomstě jsou výmysl lidí co nic jiného pozitivního nevymyslí. Pravdou je, že chováním paní Vitanovské a za přispění zmíněné chyby s registrací jsem přišel o zavedenou adresu. Proto ten přesun eShopu na novou adresu www.celofanove-sacky.eu a proto je na vámi známé adrese jiná podoba eshopu a proto mi nyní nezbývá nic jiného než opět začít od začátku budovat vztahy se svými zákazníky. A to i přes přítomnost skvěle vyškolené konkurence. Naštěstí mohu stále nabízet prostředí a spolehlivost ověřeného eshopu. Všem přeji ve vaší práci více štěstí, než já jsem měl ve své. S pozdravem David Klenc v.r.

Dobrý den p.Klenc,určitě jsem tím svým příspěvkem nemyslela nic špatného,napsala a to ještě všeobecné, co mi bylo napsáno.Zřejmě vám o tomto příspěvku náká dobrá duše odtud napsala,jinak myslim,že by vás sem ani nenapadlo se podívat.Pokud to tak není,tak se moooc omlouvám,člověk do toho nevidí a každá strana má určitě svůj názor,samozřejmě odlišný.A novou klientelu si určo nemusíte znovu budovat pokud v minulé době komunikovali s vámi a pokud byli spokojeni,tak se k vám rádi vrátí a myslím,že je jich dost.Ještě jednou velká omluva!!

Já si myslím, že tady nikdo nikoho neurážel ani nehaněl. Byl tu už dřív dán odkaz na nákup sáčků a ten přestal fungovat, tak je jasné, že se každý pídil po správném odkazu, protože sáčky byly super. Mě je jedno jestli je bude dovádat jeden nebo druhý, pokud to bude kvalitní, rychlé a bude z čeho vybírat proč ne a smozdřejmě budou rozhodující ceny. Není potřeba dělat mnoho povyku pro nic a ani Damifi to nemyslela nějak zle. Smyslem není někoho urážet, ale dávat podněty. Já si m yslím, že oba odkazy Vám spíš udělaly reklamu, když se zveřejnily tady v diskuzích a bylo by škoda je kvůli nějakým tahanicím mazat. Každý z nás si vybere podle svého uvážení.

Dani děkuji,že jsi to takto napsala,moc si toho vážím.Opravdu jsem tím nemyslela nic zlého,nechtěla jsem p.Klence nějak pohoršit.A mrzí mě že jsem to sem vůbec napsala.Příště se raděj diskuzí vyhnu.Pokud to p.Klenc bere jako bulvár,tak si vemte co osobností žije jen z bulváru!!!

Pro Damifi: děkuji za reakci, já se též omlouvám, také jsem to nemyslel tak rázně a též jsem nechtěl nikoho urážet, jak to teď vyznívá když to pročítám znovu :) Byly tam asi ještě trošku emoce. A jak píše Perníkářka, zákazníci si sami vyberou co a kde je pro ně výhodné. Pro mě o to větší motivace splnit jejich požadavky ještě lépe. Co se týká reklamy ta je samozřejmě vítána i touto formou, pokud však nevyznívá záměrně negativně. To bych byl nerad. To si myslím, že za svoji práci a za to co jsem udělal pro paní Vitanovskou si nezasloužím. Ještě jednou přeji všem mnoho úspěchů :). D.K.

Na to nešlo nereagovat!Příspěvek jsem vymazala,aby nikoho dalšího nepohoršoval nebo aby si někdo nemyslel,že jste ten nejšpatnější,opravdu jsem to tak nemyslela.Použila jsem zřejmě neuvážená slova pro veřejnou diskusi a vy jste reagoval.Ještě jednou se omlouvám!!!!!


Back to Top